peyzaj uygulamaları izmir 2015 yılında İzmir Menderes te faaliyetlerine başlayan Ergün Çim Peyzaj hazır çim uygulamaları, modern sulama sitemleri ve bahçe süs bitkileri ihtiyaçlarına çözümler üretiyor. Firmamız alanın da uzman kadrosuyla ve kendi bünyesinde yer alan nakliye araçlarımızla Türkiye’ nin her noktasına hizmet sunabilecek güce ve altyapıya sahiptir.

Hazır Çim

Hazır çim yine doğal çoklu karışım doğal çim tohumları kullanılarak belirli bir bölgede çimlendirilmesi yapılıp rulo halinde taşınarak istenilen yere uyulabilen çimdir. Her türlü koşula dayanıklı çoklu karışım tohumlar ile ürettiğimiz rulo çimleri ülke genelinde istenilen yere gönderim yapabiliyoruz.

Otomatik ve Manuel Sulama Sistemi

Çimlerin sağlıklı büyümesi ve uzun yıllar kullanılması ancak düzenli sulanmasıyla sağlanabilir. Bu noktada gerek otomatik sulama sistemlerinin kurulmasının sağlanması, gerekse manuel sulama sitemlerinin kurulum işlemlerin gerçekleştiriyoruz.

Proje ve Tasarım Hizmetleri

Peyzaj düzenlemelerinde gerekli olan materyallerin temininin yanın da proje ve tasarım noktasında da hizmet veriyoruz. Firmamız bünyesinde çalışan ve konusunda uzman mühendislerimizle sizlere özel tasarımlar oluşturarak zevkinize uygun peyzaj uygulamalarını hayata geçiriyoruz.

Sert Zemin Uygulamaları

Peyzaj düzenlemelerinde yer verilmesi gereken ve sıkça ihmal edilen ser zemin uygulamalarını proje ve planlama dahilinde en kaliteli malzemeleri kullanarak gerçekleştiriyoruz. Yürüyüş yolları ve bisiklet yolları gibi alanların uygulamasına çözümler üreterek uzun yıllar sorunsuzca kullanılmasını sağlıyoruz.

Bahçe ve Süs Bitkileri

Peyzaj düzenlemelerinde uygun bitki türünün seçimi ve ekim dikim planlamasının yapılması son derece önemlidir. Gelişi güzel yapılan ekimler boğucu ortamlar oluşabilir. Peyzaj düzenlemesi yapılacak yerin keşfi ile birlikte uygulanabilecek bitki türü ve sayısı yeşil alan miktarı ve sulama siteminin planlanmasını yaparak mühendislik disiplini içeresinde uygulamalarımızı tamamlıyoruz.
Bahçede kullandığımız süs bitkileri bölgenin iklim durumunu göre değişmekle birlikte en çok kullanılan süs bitkileri şöyledir;

  • Güller
  • Lavanta
  • Gaura çiçeği
  • Oya ağacı
  • Leylak
  • Erguvan
  • Hanımeli
  • Sümbül


Lale Peyzaj uygulamalarında genellikle çok yıllık bitkiler tercih edilirken tek yıllık çiçeklerde uygulamalarda yer alabiliyor.

Nakliye ve Nakliyat Hizmetleri

Özellikle rulo çim uygulamalarında ve diğer süs bitkilerinin nakliye hizmetini sunarak ülkenin her köşesine hizmet veriyoruz.